+48 695936280, +48 535097377 •

O firmie

SUMARA-LESTERPROJEKT

Firma SUMARA-LESTERPROJEKT (www.sumara-lesterprojekt.pl) powstała z myślą zaspokojenia Państwa potrzeb dotyczących unikalnych technologii w procesie dostarczania czystego ciepła do Państwa domów i wygody z nim związanej oraz produktów niszowych poszukiwanych na polskim rynku.

Jesteśmy producentem palnika LESTER, który jest palnikiem zgazowującym pellet dwuetapowo (niska emisja gazów). Palnik ten stosowany jest w kotłach c.o. pracujących w trybie automatycznym np. KF25 lub jako zamiennik palnika w kotłach olejowych. Kotły c.o. z innowacyjnym palnikiem gazowym na paliwo stałe posiadają Klienci z Polski, Niemiec, Litwy i Łotwy.

Oprócz palnika LESTER, kotłów c.o. z palnikiem zgazowującym oraz części zamiennych i wentylatorów wyciągowych, firma produkuje wg własnej technologii paletę do produktów sypkich – SiloPack – ułatwiającą przechowywanie lub dostarczanie bezpośrednio do wskazanego miejsca różnych materiałów sypkich: pellet, piasek, pasze itp.

Firma Sumara-Lesterprojekt oferuje szkolenia dla Serwisantów i Właścicieli innowacyjnego zgazowującego palnika LESTER, obsługi kotłów c.o. z zastosowaniem palnika Lester, serwisowania i obsługi palety do produktów sypkich typu SiloPack.

Jesteśmy właścicielami wynalazku:

  • "Kocioł centralnego ogrzewania na paliwo stałe",
  • "Palnik na pelety do kotła centralnego ogrzewania" (palnik LESTER),
  • "Pojemnik na materiały sypkie, zwłaszcza opał (SILOPACK),
  • znaku towarowego SUMARA-LESTERPROJEKT.

Produkcja palet metalowych niszowych wg projektów Klienta to również nasza specjalność. Nasze palety do transportu butli gazowych, okien i innych przedmiotów wielkogabarytowych użytkują Klienci z Niemiec, Francji, Danii i innych krajów europejskich. Wykonujemy usługi cięcia laserem 2D, 3D, gięcia blach na numerycznej prasie krawędziowej , spawania MIG/MAG/TIG oraz współpracę w wyżej wymienionym zakresie.

Wykonujemy w firmie również usługi malowania proszkowego elementów metalowych, usługi cięcia laserem 2D, 3D, gięcia blach na numerycznej prasie krawędziowej, spawania MIG/MAG/TIG oraz współpracę w wyżej wymienionym zakresie.

Od 2020 r. w naszej ofercie znajdują się również usługi malowania proszkowego elementów metalowych różnej wielkości . Posiadamy kabinę lakierniczą o długości 5,3m.

Od 2022r. nasza Firma posiada sodowarkę BLASTSYSTEM. Za jej pomocą możemy wykonywać usługi piaskowania, sodowania lub szkiełkowania różnych powierzchni oraz  oczyszczać elementy metalowe z zabrudzeń typu farba , lakiery, rdza itp  i przygotowywać elementy metalowe do malowania proszkowego.

Zespół

Barbara Półrolniczak

Barbara
Półrolniczak-Sumara

Pełnomocnik Firmy
SUMARA-LESTERPROJEKT

tel. +48 535097377

 
Andrzej Sumara

Andrzej Sumara


Właściciel firmy
SUMARA-LEPSTERPROJEKT

tel. +48 695936280