+48 695936280, +48 535097377 •

Laser 3D, prasa krawędziowa CNC, spawanie

Cięcie i usługi laserem

 • Cięcie blach i rur laserem 6-cio osiowym Firmy MAZAK SpaceGear 48 Mk II

  Laser 3D dający możliwości wycinania przestrzennego wykonania elemetów metalowych wymagających frezowania lub dużego nakładu pracy ręcznej wykwalifikowanego pracownika. Obróbka przedmiotów metalowych laserem 3D to uproszczenie konstrukcji z powodu łatwości wykonania przenikań profili, czego nie można powiedzieć o pracy ręcznej lub mechanicznej obróbce wiórowej.
  Przykłady przenikania praktycznego zastosowania lasera 3D:

 • Gięcie blach numeryczną prasą krawędziową (CNC) o nacisku 220T, i długością gięcia 3000mm

  Numeryczna prasa krawędziowa CNC o nacisku 220T i długością gięcia 3000mm daje nam możliwość wykonania sekwencji gięć blach takich jak wykonanie prostopadłościanu lub innej przestrzennej bryły metalowej. Długa krawędź gięcia bo aż do 3000mm oraz nacisk 220ton dają bardzo duże możliwości wykonawcze w zakresie plastycznej obróbki blach.

 • Cięcie piłą taśmową CNC z podajnikiem automatycznym

  Piła taśmowa CNC z podajnikiem automatycznym, to możliwość obniżenia kosztów cięcia przy dużej ilości profili metalowych połączona z optymalizacją rozkroju elementów metalowych.

 • Ciecie gilotyną o długości cięcia 2500 mm

  Ze względów ekonomicznych cięcie blachy po linii prostej wykonuje się na gilotynach. W tym przypadku długość cięcia to maksymalnie 2500mm przy grubości blachy do 8mm. Takie rozwiązanie powoduje dużą oszczędność pracy.

 • Wykonujemy również na życzenie Klienta:spawanie stali metodą MIG, MAG i TIG, toczenie na tokarkach CNC z materiału wlasnego i powierzonego, malowanie proszkowe w standardzie: kolor szary RAL7012 oraz czarny matowy Firmy Pulverit. Na życzenie Klienta kolor inny wg wzornika RAL. W kooperacji wykonujemy również cynkowanie ogniowe i galwaniczne.